Witamy w megaLED.pl

Kontrolery - Sterowniki LED

Obok uniwersalnego zastosowania, niskiego zużycia prądu oraz łatwej instalacji pasków i listew Led, wielu użytkowników zwraca uwagę na duży komfort i szerokie możliwości w zakresie konfiguracji tego rodzaju oświetlenia. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór kontrolerów i sterowników Led, umożliwiających zmianę barwy taśm RGB, płynności przejścia, regulację natężenia światła oraz włączanie i wyłączanie instalacji świetlnej. W tej kategorii czekają na ciebie kontrolery Led z pilotem IR oraz radiowym przeznaczone zarówno do pasków, jak i listew oświetleniowych. Oferujemy także kontrolny panel Led na przewodzie oraz wiele innych urządzeń umożliwiających sterowanie instalacją oświetleniową Led.
Filtruj według
Cena
0 zł 80 zł 0 zł to 80 zł
Gwarancja
 1. 24 miesiące (4)
Rodzaj produktu
 1. Kontroler LED
  (4)
Moc wyjściowa (A)
18 19 18 to 19
Przeznaczenie do ściemniania
 1. Tak (4)
Ilość kanałów
 1. 1 - 2 (2)
 2. 3 - 4 (1)
 3. 4 - 5 (1)
Stopień IP
 1. IP20 (4)

4 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

 • Ściemniacz LED Manualny 12V 6A 72W

  Ściemniacz LED Manualny dedykowany do taśm LED. Umożliwia sterowanie paskami LED jednokolorowymi. Za pomocą 3 przycisków: włączania/wyłączania, ściemniania - 8 Trybów, Migotanie - Zmianę szybkości programów Zestaw współpracuje z taśmami i zasilaczami LED o napięciu 12-V. Maksymalne obciążenie na kanał wynosi 6A = 72W dla zasilania 12V. Moc dla całego zestawu: 6A = 72W dla zasilania 12V. Kontroler dedykowany jest do jednej strefy - pomieszczenia i współpracy z jednym zestawem taśmy Mono. Gwarancja 24 miesiące.

  Dowiedz się więcej
  7,95 zł

 • Ściemniacz LED Manualny 12-24V 6A 72W konektor DC 2.1/5.5 Biały

  Ściemniacz LED Manualny dedykowany do taśm LED. Umożliwia sterowanie paskami LED jednokolorowymi. Za pomocą 3 przycisków: włączania/wyłączania, ściemniania - 8 Trybów, Migotanie - Zmianę szybkości programów Zestaw współpracuje z taśmami i zasilaczami LED o napięciu 12-24V. Maksymalne obciążenie na kanał wynosi 6A = 72W dla zasilania 12V. Moc dla całego zestawu: 6A = 72W dla zasilania 12V. Kontroler dedykowany jest do jednej strefy - pomieszczenia i współpracy z jednym zestawem taśmy Mono.Gniazdo i wtyk DC: 2,1/5,5, Gwarancja 24 miesiące.

  Dowiedz się więcej
  9,30 zł

 • Sterownik LED RGB z Pilotem 1 strefowy 3 x 6A - zestaw

  Jednostrefowy zestaw sterownika z radiowym pilotem 2,4GHz dedykowany do taśm LED RGB. Umożliwia bezprzewodowe sterowanie paskami LED wielokolorowymi. Za pomocą pilota mamy możliwość: włączania/wyłączania, ściemniania - regulacji mocy, wyboru dowolnego koloru z palety RGB czy też skorzystania z wielu definiowanych programów dynamicznych typu: płynne przejścia i skokowe zmiany kolorów z możliwością zmiany trybu - szybkości. Zestaw współpracuje z taśmami i zasilaczami LED o napięciu 12-24V DC. Maksymalne obciążenie na kanał wynosi 6A = 72W dla zasilania 12V. Moc dla całego zestawu: 3 x 6A = 216W dla zasilania 12V. Kontroler dedykowany jest do jednej strefy - pomieszczenia i współpracy z jednym zestawem taśmy RGB. Gwarancja 24 miesiące.

  Dowiedz się więcej
  48,50 zł

 • Sterownik LED RGBW z Pilotem 1 strefowy 4 x 6A - zestaw

  Jednostrefowy zestaw sterownika z radiowym pilotem 2,4GHz dedykowany do taśm LED RGBW. Umożliwia bezprzewodowe sterowanie paskami LED wielokolorowymi RGB + W. Za pomocą pilota mamy możliwość: włączania/wyłączania, ściemniania - regulacji mocy, wyboru dowolnego koloru z palety RGBW czy też skorzystania z wielu definiowanych programów dynamicznych typu: płynne przejścia i skokowe zmiany kolorów z możliwością zmiany trybu - szybkości. Zestaw współpracuje z taśmami i zasilaczami LED o napięciu 12-24V DC. Maksymalne obciążenie na kanał wynosi 6A = 72W dla zasilania 12V. Moc dla całego zestawu: 4 x 6A = 288W dla zasilania 12V. Kontroler dedykowany jest do jednej strefy - pomieszczenia i współpracy z jednym zestawem taśmy RGB-W. Gwarancja 24 miesiące.

  Dowiedz się więcej
  79,90 zł

4 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista